Songül Sarıtaş Yeni Senaryo Hazırlıklarında » Çatlak Gazete
Buradasınız
Anasayfa > Kültür Sanat > Songül Sarıtaş Yeni Senaryo Hazırlıklarında

Songül Sarıtaş Yeni Senaryo Hazırlıklarında

Songül Sarıtaş ‘ın Gerçek Hayat Senaryosu

Kitap okumak için yazan kişinin hayatını anlamak ve yaşamak gibi anlatırlar, Songül Sarıtaş tamda burada bunu yapıyor diyebiliriz. Kendi hayatında yaşadığı sorunları ele alarak yeni bir sinema projesi için kolları sıvadı. Tamamen gerçek bir hayatı anlatan bu çalışma kendi zorlukları olduğu kadar günümüzde bir çok kişinin yaşadığı aynı sorunlardan bahsetmektedir. Bunun izleyiciye bir şeyler katacağını düşünerek daha bir özenle çalışıyor ve projesine daha hızlı devam ediyor.

İnce eleyip sık dokuyor diyebileceğimiz bir çalışma içinde olan Songül Sarıtaş yapımcısı ve yönetmeni oyuncusu gibi ekibin profesyonelliğine önem veriyor. Senaryosuna güveniyor ama biliyor ki kötü bir çalışma sonrasında senaryo tek başına hiç bir işe yaramayacaktır.

Kişisel sorunların üstesinden nasıl geldiğini, bu sorunları nasıl atlattığını anlatan gerilim ağırlıklı olan senaryosunda başlıca amacın izleyiciyi ağlatmak olmadığını, aksine bu durumdan nasıl kurtularak daha mutlu bir hayata başlayacağını amaçlamıştır.

Mükemmeliyetçi çalışması ile bilinen senarist bu senaryosunda da büyük bir ilgi gösteriyor ve eski tiyatro üstatları ile çalışacağını belirtiyor.

Songül Sarıtaş Telepati Filmi Hazırlıklarında

Gerçek bir hayattan uyarladığı senaryosunu film’e çevirecek olan Sarıtaş filminin ismini belirledi ve Telepati olarak film hazırlıklarına başladı.

Telepati Filmi Bizi Korkutucak

Gerilim ve korku ağırlıklı bir senaryoya sahip olan telepati bir çok psikoloji ve gerilim severlerin ilgisini çekecek gibi duruyor.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,22 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

Bir Cevap Yazın

Top