İki kardeş'in tatlı rekabeti ilgi görüyor. » Çatlak Gazete
Buradasınız
Anasayfa > Yaşam Haberleri > İki kardeş’in tatlı rekabeti ilgi görüyor.

İki kardeş’in tatlı rekabeti ilgi görüyor.

Bir çok kişinin hayranlık duyduğu eski dizi ve filmlerden tanıdığımız, çocuk kitapları yazarı ve sosyal sorumluluk projelerinin tanınan yüzü, evet İncilay Özdemir den bahsediyorum. Bir süre ara verdiği sosyal medya ve magazin dünyasına hızlı bir geri dönüş yaptı. Tabi ki magazin dediğimiz zamanda her zaman ilk sıralarda yer alan Magazin haberleri denince aklımıza ilk gelen Magazinname bu geri dönüşü ilk keşfeden site oluyor ve şimdiden iki kardeşin haberleri ile sosyal medyada ilk adımlarını atmalarına yardımcı oldu.

İki kardeş diyoruz evet kitap yazarı ve sosyal medyanın yine tanınan yüzlerinden olan Zeynep Özdemir. Güzelliği ve fit vücudu ile gündemde paylaşımları ile çok ilgi gören bir kadın olmayı her zaman başarmıştır. En büyük planları arasında klip oyunculuğu olduğunu biliyoruz, geçtiğimiz günlerde paylaşımlarından gördüğümüz kadarıyla modellik çalışmalarına başlamış bile ve en kısa zamanda planlarına kavuşacağından da şüphemiz yok. Kendisine şimdiden başarılar diliyoruz.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

Bir Cevap Yazın

Top