Güzel Kadın ve Güçlü Kadın Farkı » Çatlak Gazete
Buradasınız
Anasayfa > Yaşam Haberleri > Güzel Kadın ve Güçlü Kadın Farkı

Güzel Kadın ve Güçlü Kadın Farkı

Kadınlar bu dünyanın genel merkezi diyebiliriz. Ama kadınlarda kendi arasında bir çok kategoriye ayrılabilir. Bizim için şuanki farkları güçlü kadınlar ve güzel kadınlardır. Güç derken kastan bahsetmiyoruz. Karakteristik olgunluk yapısı.

Güçlü Kadın Nasıl Olunur.

Bir durum karşısında değerlendirmeleri mantıklı şekilde yapmaya çalışırlar. Daha önce yapılan şeylerden ders almıştır ve bir daha aynı hatanın yapılmasına zerre kadar izin vermezler. Hatta aynı şeyin tekrarlanacağı ortamlardan bile çıkış yaparlar.

Dış görünüşten daha çok davranışları izlerler, ilk izlenimlerden sonra hemen karar vermezler. Bir çok soruyu kendi içinde sorar ve karşı tarafa testler yaptıktan sonra emin olurlar. İlk karşılaşmada yatağa girmezler.

Kolay bir şekilde unutmazlar ve affetmezler. Unutulan herşeyin tekrar hatırlanacağını ve affedilen herşeyin tekrarlanacağını bilirler. Bir kişiye ikinci kez asla güvenmezler.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

Bir Cevap Yazın

Top