Erkek arkadaşı, onu bir travesti ile aladattı. » Çatlak Gazete
Buradasınız
Anasayfa > İlginç Haberler > Erkek arkadaşı, onu bir travesti ile aladattı.

Erkek arkadaşı, onu bir travesti ile aladattı.

Burcu’yu bir travesti ile aldatmış

Youtube fenomen kanallarından birisi olan Bak Kadın’ın yüzü olan Burcu son bir videosunda büyük ısrarlı yorumlar üzerine aldatma hikayesini anlatma kararı almış. Ama garip olan erkek arkadaşının onu bir travesti ile aldatması olmuş.

Gerçektende çok ilginç bir aldatılma hikayesi olan Burcu garip bir mizahla anlatmaktadır. Zaten sevgilisine güvensiz olan Burcu şüphelenmelere başlamıştır ve telefonu kontrol etmektedir.

Birgün rutin kontroller sırasında erkek arkadaşının telefonunda WhatsApp profiline baktığı kişiler içerisinde çok seksi bir kadın ile karşılaşır. Sorusu geçiştirilen Burcu’nun içerisine bir kurt düşmüştür tabiki. Sonrasında yaşananlarda erkek arkadaşının Burcu’yu aldatma çalışmasının kız yerine travesti ile tanışmaları sonucunda başarısız olduğu anlaşılıyor ve ilişikilerinin bir travesti fantazisi sonrasında bozulduğu anlaşılıyor. Hikayeyi birde Burcu’dan dinlemek isteyebilirsiniz.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

Bir Cevap Yazın

Top