Bu çift evlenmek için 70 yaşını bekledi. » Çatlak Gazete
Buradasınız
Anasayfa > Yaşam Haberleri > Bu çift evlenmek için 70 yaşını bekledi.

Bu çift evlenmek için 70 yaşını bekledi.

70 yaşına kadar sevin anlarım ama 70 yaşında tekrar evlenmek nedir. Tamam seversiniz birbirinizi ama yaşlanmışsınız artık ben bu yaşta bulamıyorum içimde o kadar enerjiyi siz ne ara yapıyorsunuz.

Ferris 90 yaşında ve Margaret onun küçük bir yıldır. Onlar aşık, bir okul masada tanıştı ve onların misafirleri hiçbiri onlara bir kamera vardı çünkü Ancak, çift o unutulmaz bir gün tek bir fotoğrafı yok 1946 yılında evlendim. 70 yıl sonra, profesyonel düğün fotoğrafçısı yüzden Lara Carter onlara ona yardım teklif etti.

Ve burada sonuç var:

“Sen birbirleriyle etkileşim ve farklı pozlar gitmek gibi. Onlar olması ne demek olduğunu evlilik güzel bir örnektir birlikte güldü şekilde aralarında sevgi görebilirsiniz. Onlar hala birlikte inşa evde yaşamak . 65 yıl önce onlar zengin değiliz, ama aralarında çok ortak var: çocuklar için olan sevgilerini, çalışmak için kendi tutum, inanç ve mizah duygusu, “Lara diyor.

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazılara verdiğiniz derecelendirmeler site yönetimi tarafından yararlılığı göz önüne alınarak ilgi odağı olarak görülmektedir.

Bir Cevap Yazın

Top